CZ | PL
Morávek systémy s.r.o. | www.omitniky.cz
Omítníky Lištový omítníkový systém Omítací lišty Lištový omítací systém

Sledujte omítníkový systém v akci v pořadu České televize POLOPATĚ

Omítníkové sady

SADA HOBBY - 10 m2

Tato sada umožňuje vyrovnat na jednu instalaci při doporučených roztečích omítníků a standardní výšce stropu asi 10 m2 zdi. Omítníkové lišty jsou vyrobeny z nerezové oceli, což zaručuje pevnost lišt, povrchovou odolnost a zachování hodnoty výrobku v čase.

Součástí sady jsou: 3 ks lišty nerezové 190 cm, 3 ks lišty nerezové 60 cm, 3 spojky umožňující nastavení lišt na 250cm, 15 ks závěsné vruty 6 x 70 mm, 17 ks vyrovnávací matky.

SADA KUTIL - 12 m2

Tato sada umožňuje vyrovnat na jednu instalaci při doporučených roztečích omítníků a standardní výšce stropu asi 12 m2 zdi. Sada obsahuje též lištu 1m délky, kterou lze použít pod okno nebo nad dveře. Omítníkové lišty jsou vyrobeny z nerezové oceli, což zaručuje pevnost lišt, povrchovou odolnost a zachování hodnoty výrobku v čase.

Součástí sady jsou: 4 ks lišty nerezové 190cm, 4 ks lišty nerezové 60cm, 1 ks lišty nerezové 100 cm, 5 ks spojek umožňující nastavení lišt na 250cm, 23 ks závěsné vruty 6 x 70 mm, 25 ks vyrovnávací matky.

SADA PROFI - 14 m2

Tato sada umožňuje vyrovnat na jednu instalaci při doporučených roztečích omítníků a standardní výšce stropu asi 14 m2 zdi. Sada obsahuje též lištu 1m délky, kterou lze použít pod okno nebo nad dveře.Omítníkové lišty jsou vyrobeny z nerezové oceli, což zaručuje pevnost lišt, povrchovou odolnost a zachování hodnoty výrobku v čase.

Součástí sady jsou: 5 ks lišty nerezové 190cm, 5 ks lišty nerezové 60cm, 1 ks lišty nerezové 100 cm, 6 ks spojek umožňující nastavení lišt na 250cm, 28 ks závěsné vruty 6 x 70 mm, 30 ks vyrovnávací matky.

SADA INDIVIDUÁL

Na Vaše přání připravíme individuální sadu a to kombinací jednotlivých lišt a příslušenství, nebo dokoupením jednotlivých lišt k výše uvedeným sadám (více v sekci Chci objednat). Toto doporučujeme zejména v případě omítání větších ploch na výšku. Lišty lze za pomocí spojek nastavovat na stávající lišty, čímž lze připravit libovolně vysokou plochu.

Při odběru většího množství zboží nabízíme individuální cenové podmínky.

Upozornění: Pokud objednáváte dodatečné lišty, je nutné zkontrolovat správný počet vrutů a vyrovnávacích matek (na 60 cm lištu jsou třeba dva vruty a dvě vyrovnávací matky, pro 190 a 100 cm lištu jsou třeba tři vruty a tři vyrovnávací matky)

Návod k použití ve formátu PDF je ke stažení ZDE.